O Firmie

paksol-dystrybutor-soli

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "PakSol" powstało w 1991 roku jest więc najstarszą firmą na rynku solnym współpracującą z Janikowskimi Zakładami Sodowymi "Janikosoda" S.A. w Janikowie (obecnie CIECH Soda Polska S.A.) oraz oficjalnym przedstawicielem "Ciech" S.A. z siedzibą w Warszawie.

Długoletnimi kontrahentami firmy jest kilkaset przedsiębiorstw z terenu całej Polski a także od kilku lat liczne podmioty zagraniczne z krajów Unii Europejskiej.

W ponad 30 - letnim okresie naszego istnienia zdobyliśmy i utrzymujemy zaufanie naszych klientów dając się poznać jako wiarygodny i rzetelny partner.

Asortyment soli oferowany przez naszą firmę pochodzi wyłącznie z Janikowskich Zakładów Sodowych "Janikosoda" S.A.(obecnie CIECH Soda Polska S.A.), Kopalni Soli Kłodawa S.A. oraz K+S Polska Sp. z o.o., spełnia kryteria najwyższej jakości i oferowany jest w konkurencyjnych cenach wraz z wymaganymi atestami i certyfikatami.

Prowadzona w sposób ciągły rozbudowa i modernizacja przedsiębiorstwa finansowana wyłącznie z własnych środków ma na celu stałe doskonalenie poziomu produkcji oraz poprawę logistyki aby dzięki temu nasi klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani.

Korzystna lokalizacja przedsiębiorstwa znajdującego się na trasie Poznań - Bydgoszcz gwarantuje wygodne dotarcie do naszych magazynów.

Dysponujemy własnym transportem -  zamówione produkty dowozimy do Klienta przy minimalnym zamówieniu w ilości 2 ton. 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl